Reklaamstendid

Roll up on lihtsalt ja ülikiirelt paigaldatav. Sobib lahendusteks, kus on oluline reklaami kiire ja mugav paigaldamine

Reklaamtrussist modulaarne messiehitus on lihtsalt paigaldatav ja laiendatav, võimaldab üsna keerulisi lahendusi.

T-Flex vaheseinad – vahetatavale tekstiilkangale trükitud oma valitud kujundusega kerge vahesein / ruumijagaja / sirm kontorisse või messile. T-Flex sobib ka reklaamseinte, messibokside, seinale kinnitatavate fotolõunedite ja erinevate valgusreklaamide tootmiseks.

Valguskastid kaubanduses – konstruktsioon võimaldab lihtsat graafikavahetust olgu tegu siis silikoonservaga raamile kinnituva kangas-valguskasti, snaplock raamiga FrameLed valguskasti või magnetkinnitusega esipaneeliga Magnetic valguskastiga.

Kaasaskantavad lipud (reklaamlipud, surfilipud, beachflag rannalipud) on osadest kohapeal kiirelt ja kergesti kokkupandavad lipud. Valikus mitmed erinevad kujud ja suurused ning ohtralt jalavariante. Trükime ka mastilippe (valikus lisaks tavakangale ja kauakestev lipukangas)

Pop-up telk on väga kiiresti paigaldatav seintega või ilma seinteta telk / varjualune.

Teadetetahvlid – lukustatavad, magnetpõhjaga teadetetahvlid avalikku ruumi ja õue. Mitmed mudelid ja erinevad turvaklassid.

Harkjalg / a-stend on klassikaline väiksemõõtmeline liikumisteele pandav välireklaam müügipunkti läheduses. Vaata ka muu välireklaam.

Reklaamstende müüb Comdecor OÜ Laki 26. 12915 Tallinn