Reklaamstendid

Roll up on lihtsalt ja ülikiirelt paigaldatav reklaamstend. Sobib lahendusteks, kus on oluline reklaami soodne, kiire ja mugav paigaldamine

Piirdepostid on abiks, kui on vaja ohjata külastajate liikumist või järjekorras seismist.

Teadetetahvlid – lukustatavad, magnetpõhjaga teadetetahvlid avalikku ruumi ja õue. Mitmed mudelid ja erinevad turvaklassid.

T-Flex vaheseinad – vahetatavale tekstiilkangale trükitud oma valitud kujundusega kerge vahesein / ruumijagaja / sirm kontorisse või messile. T-Flex sobib ka reklaamseinte, messibokside, seinapaneelide ja erinevate valgusreklaamide tootmiseks.

Harkjalg / a-stend on klassikaline väiksemõõtmeline liikumisteele pandav välireklaam müügipunkti läheduses.

Kaasaskantavad beachflag lipud (reklaamlipud, surfilipud, rannalipud) on osadest kohapeal kiirelt ja kergesti kokkupandavad lipud. Valikus mitmed erinevad kujud ja suurused ning ohtralt jalavariante. Trükitud mastilipud ja bäckdrop bännerid võib teha kas tavalisele lipukangale või kauakestvale Airmesh kangale.

Pop up telk on väga kiiresti paigaldatav seintega või ilma seinteta telk üritustele. Telgi katusele ja/või seintele saab trükkida brändingu.

Valguskastid ja valgusreklaam kaubanduses – konstruktsioon võimaldab lihtsat graafikavahetust olgu tegu siis silikoonservaga raamile kinnituva kangas-valguskasti, snaplock raamiga FrameLed valguskasti või magnetkinnitusega esipaneeliga Magnetic valguskastiga.

Reklaamstende müüb Comdecor OÜ
Laki 26. 12915 Tallinn
e-post: myyk@esitlustarvikud.ee