Reklaamstendid

Rollupid on lihtsalt ja ülikiirelt paigaldatavad reklaamstendid. Sobivad lahendusteks, kus on oluline reklaami soodne, kiire ja mugav paigaldamine. Roll up on kõige levinum mobiilne reklaamikandja.

Piirdepostid on abiks, kui on vaja ohjata külastajate liikumist või järjekorras seismist või näiteks piirata ligipääsu väljapanekutele.

Teadetetahvlid – lukustatavad teadetetahvlid ja infostendid kontorisse, koridori, trepikotta ja õue. Valikus on palju mudeleid sh turvaklaasiga ilmastikukindel versioon, kitsastesse oludess sobilik liugustega versioon jne.

Valgusreklaam kaubanduses – moodne valguskasti konstruktsioon võimaldab lihtsat graafikavahetust olgu tegu siis kangas-valguskasti, snaplock raamiga FrameLed valguskasti või magnetkinnitusega Magnetic valguskastiga.

Kaasaskantavad lipud (reklaamlipud / surfilipud / rannalipud) on kohapeal komponentidest kiirelt ja kergesti kokkupandavad lipud. Standardis on erinevad kujud (uim, sulg, tilk, ristkülik), palju suuruseid ja erineva pinna jaoks sobivad jalamudelid. Lippe trükime digitaalselt 4-värvi trükis. Mastilipud ja reklaambännerid trükib meie lipuvabrik tavalisele lipukangale või kauakestvale Airmesh kangale.

Easy up telk on väga kiiresti paigaldatav seintega või ilma seinteta telk üritustele. Telgi katusele ja/või seintele saab trükkida brändingu.

Kliendi disainiga päevitustool – reguleeritava kõrgusega puidust tool, mille istumisosa on tehtud trükitud kangast.

Harkjalg on klassikaline väiksemõõtmeline liikumisteele pandav välireklaam müügipunkti läheduses.

Reklaamstende müüb Comdecor OÜ
Laki 26. 12915 Tallinn e-post: myyk@esitlustarvikud.ee